Praca

Firma FVZ Deli-Meat Polska Sp. z o. o. renomowany producent żywności zatrudni pracowników produkcyjnych.

Zakres obowiązków:
• podstawowa obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych,
• składanie wyrobów,
• pakowanie wyrobów,
• kontrola jakości produktów.

Oczekiwania:
• dokładność i zaangażowanie,
• gotowość do pracy w chłodnych pomieszczeniach,
• książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia.

Oferujemy:
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• zarobki od 2400 zł brutto/m-c,
• możliwość nabycia doświadczenia,
• praca w systemie II- zmianowym (6:00 – 14:00, 14:00 – 22:00),
• terminowe wynagrodzenie,
• pracę w renomowanej firmie.

W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następujących klauzul:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)”.

„Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę FVZ Deli-Meat Polska Sp. z o. o.”.

Akutalności

DLACZGO WARTO WYBRAĆ FVZ DELI MEAT?

Firma FVZ Deli Meat Polska produkuje dla Państwa mrożone produkty mięsne do gastronomii. Naszym zaangażowaniem, oryginalnością produktów oraz wysoką, stałą ich jakością wspieramy Państwa sukces.

Więcej